Oslava prvních narozenin (po třicítce)

26. února 2007 v 10:42 | JR |  Fotoreportáže
Tak jsem zase jednou po roce slavil. Upozornění pro čtenáře: následující záběry jsou drastické!

V pátek jsem měl narozeniny - to tu nepíšu proto, že bych po vás vyžadoval nějaké gratulace, to je prostě fakt. Shodou okolností vyšla na stejný den tzv. "firmení pařba" v mé nové práci. Nu což, řekl jsem si - oslavíme to!
To co se pak stalo, jsme dnes s kolegy nazvali "křest ohněm". Místo hodnotných darů, či jen přátelského stisku ruky jsem od nových kolegů dostal tzv. "mašinku":
Sice mi s ní trochu pomohli (sželelo se jim mě) ale pak přijela další:
vzhledem k tomu, že moje snídaně vypadá teď asi takto:
... se to celkově ukázalo jako velice špatný nápad!
Tedy křest ohněm mám za sebou, ale to bylo (Dnes) naposled! V sobotu, kdy probíhala "hlavní" oslava s kamarády a která se dle mého názoru velmi vydařila (přišlo cca 15 lidí) jsem tvrdošíjně odmítal podobné železničářské experimenty až mi to měli jistí pokušitelé za zlé, ale vydržel jsem. Sice jsem šel spát brzy, až doma a prakticky zcela střízliv (což je ve srovnání s oslavou třicetin radikální změna), ale o to lépe jsem se včera cítil a mohl jsem napsat alespoň ty dva blogy.
Sice přesně nevím, co budu dělat s těmi hektolitry lihovin co mám momentálně doma (asi rekord, co kdy byl, protože je tam jak ta naše vlastní slivovice, tak všechny ty padarky a kdoví co ještě z dřívějška). Asi si na to budu zvát různé návštěvy.
Tak kdy se zastavíte? Mám doma takové pěkné vláčky.....
P.S. Omluvte sníženou kvalitu obrazu, způsobenou ještě nikoli stavem fotografa, nýbrž tím že je to z mobilu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama