Mé cestovatelské proslovy

12. března 2007 v 14:56 | JR |  ostatní
Onehdá jsem se na tomto místě zmiňoval, jaký mám strach z toho jako dopadne má cestovatelská přednáška v klubu Paderewski.

Pak jsem se v komentářích zmiňoval, že to dopadlo dobře, že bylo plno a že jsem zvědavý, jak to proběhne v krajské knihovně 28.2.07. Nuže je to sice už skoro čtrnáct dní ale teprve dnes jsem dostal fotodokumentaci z akce, tak když už jsem to předtím nakousnul, tak to doplním.

V knihovně bylo kupodivu taky plno, což reprezentovalo cca 80 lidí. Technika je tam oproti Paderewskimu naprosto vynikající, takže kvalita obrazu byla přímo úměrná kvalitě fotek (což se v KP bohužel nedalo říci), nicméně atmosféra zde byla trochu slabší, možná to bylo tím, že jsem seděl mimo diváky (v KP jsem seděl přímo mezi nimi), tak jsem neslyšel žádnou velkou zpětnou reakci.
Nicméně si myslím, že se to opět líbilo (na konci byl potlesk, paní z knihovny byla velmi nadšená), zase tam byla spousta neznámých lidí a valná většina vydržela do konce. Konec byl trochu problém, protože se tam v sedm zavírá a tak potřebovali abych skončil tak ve 3/4tě na sedm, což jsem neměl vymakané a na konci jsem musel dost pospíchat, což bylo trochu na úkor projevu :-)
Tak to bychom tedy měli, tímto jsem si odfajfkoval svou schopnost vystupovat na veřejnosti jako zjevně prokázanou a dostačující :-)
Jediné co byla škoda, že se nemohli dostavit kolegové z nové (a vlastně ani ze staré) práce, kvůlivá služebním povinnostem, proto budu přednášku pořádat ještě jednou a naposled tuto středu u nás ve firmě, zcela cíleně s manipulačním úmyslem přesvědčit svého šéfa o tom, že čtyři týdny dovolené, jsou pro mne prostě málo :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DJ DJ | 12. března 2007 v 19:48 | Reagovat

To chce nervy, v pátek jsem moderoval (premiéra) jistou pracovní záležitost. Přestože jsem měl skvělou náladu, tak při prvních slovech se mi rozechvěl hlas, jako bych recitoval v Puppu ruskou básničku (vzpomínka na mládí :o))

Pokud si toto zvládl dobrovolně, opakovaně a s úpsěchem, si frajer, gratuluju.

2 sargo sargo | 12. března 2007 v 20:31 | Reagovat

To teda jo, já bych se tam asi orosena prokuňkala prvními pěti minutami, než bych vymyslela, jak vzít roha... :-D

Che che, taky jsem recitovala v Puppu básničku, dodnes si pamatuji dojemné gesto Šimonovského, jak se chytá za hlavu :-)))

3 Monika Monika | 12. března 2007 v 21:14 | Reagovat

Vzhledem k tomu, že jsem měla možnost závěrečnou část přednášky shlédnout, mohu Tě, Jardo, ujistit, že časová tíseň nebyla na Tvém projevu nikterak znát. Škoda, že jsem viděla a slyšela jen půlku :-(

4 JR JR | 12. března 2007 v 21:29 | Reagovat

Děkuji za komentáře. Jestli si myslíte, že jsem jako neměl trému, tak to prrr! Hlas se mi chvěl pěkně, ale ono se to docela maskovalo tím, že jsem byl nachlazen a tudíž lehce chraptěl ;-)

No, byla to pěkná zkušenost, ale než zase něco budu někde vykládat, tak napřed musím někam vyrazit.

P.S. 23.3. je ve Varech Leoš Šimánek - ten mě svou diashow o Aljašce a pak knížkama nejvíc inspiroval. Ovšem to je úplně jiné kategorie

P.P.S V Puppu jsem nikdy nerecitoval, ale slavkovský Dům kultury, ten by mohl vyprávět....

5 DJ -> JR DJ -> JR | 13. března 2007 v 22:15 | Reagovat

Jednou jsem v Puppu na podiu vyznaval lasku pres mikrofon, ale bylo v ramci souteze a jen tak jako nanecisto. Jo Pupp, ten by mohl vypravet :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama