Pohled z Islandie

15. července 2008 v 17:20 | JR |  ostatní
Nemohu opomenout ještě druhý pohled ze svatební cesty, který se k nám navíc dostal poměrně kuriosní cestou. Byl nám doručen do restaurace U Kubrychtů - přímo k mariáši! Adresátů nás tedy bylo více - krom mé maličkosti též pan krajský rada PK a pan velkoobchodník RS.
Jistě tušíte, že je od pana DM, který měl shodou okolností svatbu týden před panem MB (pohled z Mongolska), a dokonce jsem o ní zde referoval. Nuže i tento mladý pár novomanželů vyrazil na cesty, v tomto případě do pustin dalekého Islandu. Dle textu na pohledu soudě, jim nejspíš moc nepřálo počasí, ale jak to bylo doopravdy, se stejně dozvíme až ve čtvrtek na kartách (doufám).

Tak to je prosím: "Dettifoss, Jökulsá á fjöllum" (doufám, že nás pan DM poučí o výslovnosti) Velice zajímavé je, že je celý pohled psán na výšku, včetně adresy (to jsem viděl prvně). Po naskenování jej vrátím na česté místo ke Kubruchtům.
Známka byla bohužel přelepena jakýmsi poštovním lepíkem, takže chybí "D".
Ovšem jedna věc je na těchto svatbách, cestách a pohledech velmi smutná - pan DM zcela zanevřel a jest nevraživ na pana MB, přičemž si myslím, že ten jeho necity neopětuje. Podstata sporu jest sporná sama o sobě, a není na mně, abych to soudil, nicméně zde mohu alespoň takto veřejně demonstrovat svůj žal nad statusem quo, kdy pan DM se s panem MB prostě nebaví.
To je převeliká škoda pro svět filosofických debat po pátém pivu, a pro naši mariášnickou společnost jako takovou. Rovněž to, jak jsou si osudy obou pánů v poslední době podobné životními mezníky (svatba, cesta), jen podrthuje absurdnost celého dramatu.
Za pohled panu DM každopádně jménem všech hráčů děkuji a hlasuji pro zakopání válečné sekery!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Littlekey Littlekey | 28. července 2008 v 11:11 | Reagovat

Musím poznamenat, že jsem s velikou nevolí přenechal naskenování a opublikování pohledu panu JR. :-) Dostal se nám do ruky totiž v pátek, kdy jsem netradičně působili a já hned v sobotu odjížděl na dovolenou, tudíž by byl býval opublikován se 14 ti denním zpožděním, což jsem nemohl dopustit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama