Horolezci

4. října 2009 v 19:24 | JR |  ostatní
Pamatujete si ještě ono, tuším předloňské, šílenství spřátelených blogerů kolem hry "slovní fotbal" na internetovém portálu seznam.cz?
Vzpomínáte kolik hodin času vám to sežralo? Tak v žádném případě nečtěte dále.

Fotbal mne tenkrát dost vzal, člověk se u toho hrozně zapomene, a když se nám dokonce občas povedlo zahrát si proti sobě, to pak bylo, panečku! Boji na život a na smrt!

Jelikož tu stejně nemám co lepšího na práci a inspirace pro pokračování v cestovatelském blogu nějak nepřichází, vzpomněl jsem si na tohoto ukracovače dlouhé chvíle a pustil jsem se do zápasení.
Musím říci, že jsem se hodně zhoršil od té doby, co jsem to hrál naposled a po několika totálních debaklech mne to nějak přestalo bavit.

Jenže...

jenže jsem si všiml nové hry, která je tam v nabídce, a sice "Horolezci". Princip je trochu jiný a přece podobný. Musíte hádat různé citáty, nebo novinové titulky, s tím, že za každé uhodnuté písmeno povylezete o metr výš. Soupeříte se dvěma dalšími hráči o výstup na 100 metrů vysokou "horu". Časový limit na jednotlivé tahy je poměrně vražedný, když neuhodnete písmeno, padáte o 8 metrů, když se rozhodnete hádat celou tajemku (ta možnost tam je vždy 1x za kolo), tak v případě neúspěchu sebou plácnete až na zem. Leda byste si udělali skobu, ale ta vás stojí celý jeden tah.

Chytře vymyšleno, chytlavé, zábavné, prudce nakažlivé, tak pozor, já vás varoval!


P.S. Navíc ty postavičky neskutečně připomínají postavy ze Star Treku (starfleet uniform jak vyšitá)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DJ DJ | 6. října 2009 v 21:56 | Reagovat

Zkoušel jsem asi před rokem - tip od Sargo, neuspíval jsem, tak jsem si našel jinou zábavu, kde jsem vynikal.
Ale několik večerů jsem se snažil, to jo. :)

2 jm jm | Web | 6. října 2009 v 23:09 | Reagovat

Nevstoupíš do stejné řeky. Takové šílenství jako slovní fotbal už asi jen tak nebude.

Dobrý postřeh o ST.

3 JR JR | 7. října 2009 v 7:58 | Reagovat

Já jsem teda v tom taky extrémně neuspíval. Je to totiž hrozně rychlý. Musí se tam docela rychle přemýšlet v několika rovinách. Mno, už mě to taky moc nebaví. Postupně tu upadnám do trudnomyslnosti. Uvidíme dneska po VV (Velké vizitě), co mi poví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama