Kompletní člověk

14. října 2009 v 9:28 | JR |  ostatní
Další noc za mnou, další den přede mnou... jaký den vlastně je? Ztrácím přehled, pomalu ale jistě blbnu. S notebookem po boku jsem však znovu "kompletní člověk". Přes den mne to zaměstná, na večer pobaví a tak plyne čas exaktně, prokazatelně, rychleji.

Lepší se to. Pomalu, ale jistě. Bolesti už moc nemám, jen když vstávám, chodím a sedám si. Bohužel tuto činnost provozuji během dne až nepříjemně často, mám totiž klasický (svůj klasický) prů.. běhavku. Není se co divit, střeva se ještě asi nevzpamatovala z toho šoku, že je někdo seřezal, navíc strava, kterou dostávám, je výhradně tekutého charakteru (jinými slovy, jak chcete postavit "solidní základ" na vodě, že?), alespoň že už nemám kapačky a dnes už mi vyndali i kanylu, takže krom stehů na břiše v sobě nemám cizí těleso, což je velmi příjemné.

Sousedí jsou fajn, "mladíčci" na místní poměry - chlápci kolem 45-50 let, takže se s nima dá i normálně mluvit. Jeden je dokonce doktor (tedy ale práv).
Na to, kdy mě pustí, se ptám 3x denně, dneska jsem slyšel jakous takous reálnou odpověď, že po neděli.
Neřekli po které a taky neřekli, že to bude hned v pondělí, mé naděje se přesto k tomuto datu budou upírati a spoléhati se na něj. Jak dlouho pak budu doma, toť otázka s velkým O. Já to tipuju na 2-3 týdny, dokud nebudu schopen normálně sedět, a taky kdoví, kdy mi vyndají stehy.

svou jizvu jsem si ještě nevyfotil (a asi nebudu tak brutálně humusácký, abych vám ji tady ukazoval), ale mám pár obrázků z JIPky, tak se podívejte jak jsem vypadal ještě před pár dny.

Tohle je z pátku, krátce po probrání z narkózy, vypadám dost připitomněle, asi jsem se i připitomněle choval. To mi ale moc fajn nebylo, když to pak "přišlo k sobě".


A tohle je z neděle, to už jsem byl relativně fit. Kolem mne alespoň můžete vidět všechny ty důmyslné přístroje co mne hlídaly, hadičky co do mne vedly moc vidět nejsou, ale všechno to šlo přes ty "Harddisky" co visí po pravé straně. Samozřejmě nechyběla mašinka co dělá "ping", jak pravověrní Monty Pythonovci jistě znají, ta je úplným základem každé nemocnice.


Jdu pokračovat v práci, když zbyde čas a síla, mohl bych se vrhnout i do pokračování té Rakousko Uhreské elegie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DJ DJ | 15. října 2009 v 21:17 | Reagovat

Nemám rád nemocnice. Ale KKN vypadá, že v regionu jsou peníze. Kvalita a prominentní pacienti.

Ty ležíš s dokotorama, já ležel s praporčíkama a kapitánama. Sestřičky byly praporčice, doktoři majoři.

2 JR JR | 16. října 2009 v 9:12 | Reagovat

Tak tos to měl daleko jednodušší! Prostěs dostal rozkaz "uzdravit do dvou dnů jinak budete zastřelen" a bylo to, ne?
Tady se s tím nějak moc piplaj...

3 DJ DJ | 16. října 2009 v 21:27 | Reagovat

Právě jsem zjistil, že Ti mohu zařídit tlačenku, bo ségra tam prej asi dělá na stejném oddělení. To bych se na to podíval...

4 JR JR | 17. října 2009 v 7:51 | Reagovat

no vidíš a jak se jmenuje?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama