Medvídek z Bogoty

17. října 2009 v 7:47 | JR |  ostatní
předchozí článek byl typickým příkladem přísloví "Nechval dne před večerem", protože přesně ve čtvrtek večer se mi dost přitížilo no a včera jsem ani nebyl schopen elektrické komunikace.

Včerejšek byl opravdu blbý den, horečky, zimnice.... až mi nakonec kompletně rozpárali celou ránu (vytáhli všechny stehy) a čistili a čistili...

Nebudu vás zhnusovat detaily, stačí když podotknu, že to celé se děje systémem "vycpanina" alias plyšový medvídek (v angličtině je pro to hezký výraz: stuffed animals). Zkrátka do mne vždycky nacpou různé tampony čtverce gázy, pořádně to "našťouchají" a pak zakryjí gázou a kolem břicha mám teď takový stahovací pás (typ korzet) a cítím se podivně, no jako ten medvídek z Bogoty.
Tato velmi "příjemná" procedura se teď opakuje 3x denně, zrovna čekám na další kolo, tak je mi ještě hej (pak půjdu zdechnout do houští).

Tak to vidíte, jednou jsi dole, jednou nahoře.

Trudnomyslnost vrcholí, neboť s touto ránou je jisté, že mne odsud jen tak nepustí. Říkali, že se ta rána musí nejdřív vyčistit a pak mi to znova sešijou, a teprve pak... po nějaké době... se dá mluvit o propuštění do domácího ošetřování. Jak říkám, trudnomyslnost vrcholí, ono se to nezdá, ale teď tu budu už třetí víkend.

No jo no, tak uvidíme jaká muka přinese tento den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MM MM | 18. října 2009 v 1:12 | Reagovat

Drž se!! Podle mě jsou dvě fáze. Jednak aby člověk vydržel jako takovej a jednak aby příliš nenadával. Tak se drž i v tom druhym směru. Považ, že jsi arbitrem mariášnických půtek, a to i když na místě nepřítomným. Nejvyšší evropský šéf, možná jsi ho ani nikdy neviděl, posílá květiny a přeje Genesung. Takže už je to pomalu na připimínání disciplíny. Máš nárok začít se chovat k sestřičkám sprostě!

2 JR JR | 18. října 2009 v 6:51 | Reagovat

zrovna sestřičky jsou ty jediné sympatické osoby zde. Těm nadávat nebudu. Ale ti doktoři... s jejich "no to jsme přesně čekali, že se to nebude hojit"... ti by zasloužili dobře mířený kopanec do...

3 DJ DJ | 18. října 2009 v 21:44 | Reagovat

Myslíme na Tebe, byli jsme ve Varech a nedokázal jsem se zastavit a překonat odpor ke KKN jako budově. Je to osobní, ten barák mi nikdy nic dobrého nepřinesl, proto věřím, že v zájmu zákona zachování energie ty budeš ten můj protipól. Určitě.

4 lékarník MB lékarník MB | 21. října 2009 v 21:54 | Reagovat

Tak dost! koukej tou nemoc vyhnat a ať jsi zpátky u zeleného (cerveného) sukna. Vždyť bez Tebe je to úplná anarchie. A když je někdo jedinej ....  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama