Pohled z Las Vegas

21. listopadu 2009 v 13:02 | JR |  ostatní
Když jsem tu uveřejňoval naše strasti a slasti spojené se svatbou v hlavním městě hazardu, neměl jsem ani tušení, jaký ohlas to vyvolá. Dalo by se říci, že jsem od té doby dostal spoustu mailů s dotazem "jak na to".

Dokonce přišel anglicky psaný dotaz v i odkudsi z Jugoslávie, zkráta, platím za experta na sňatek v LV. Když chodily tři maily denně, měl jsem chuť založit si nějakou svatební agenturu, která se na to bude specializovat a z provizí nechutně zbohatnout. Přirozená lenost ale opět zvítězila. Ani jsem si nevytvořil nějaký "standardní odpovídací mail", pokaždé jsem to znovu a znovu vařil z paměti.
Zatím poslední, kterým jsem takto radil, byli dnes už novomanželé Radka a Láďa (nevím ani odkud), které jsem za radu poprosil o pohled. No a ten přišel tento týden, tak se spolu se mnou nad ním pokochejte.

Novomanželům blahopřejeme, přejeme štěstí ve hře i v lásce a moc děkujeme!


P.S. Asi nebude na škodu, když ocituji část textu z pohlednice - "... hodně burgrů snězeno, hodně dolarů prohráno a hlavně hodně srandy při svatbě - chudák oddávající, takhle mu zkazit slavnostní obřad." Kromě toho, oslovení v adrese: "Američtí manželé" zní přímo světově :-)

Jo jo, Las Vegas, tam je to hned.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 DM DM | 23. listopadu 2009 v 8:31 | Reagovat

Las Vegas a Ostrov n.O.- mého srdce nejmilejší

Takovou proslulost mají tvoje světoběžnické texty...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama