Jen tak aby blog nestál

25. června 2013 v 23:32 | JR |  Jaruška
Já jsem zrovna v takovej situaci, jako se ocitl sluha akademickýho malíře Panušky - ten taky, když byl postavenej před otázku, proč nepíše už nic na blog, nemohl na to nic jinýho odpovědět, než: Mám blejt krev? Abych si tak dovolil parafrázovat klasika. Prostě a jednoduše jsem elektronicky emigroval na facebook, který je svým ovládáním o tolik snažší a bezprostřednější, zkrátka pro nás lenochy jak dělaný. O okamžité zpětné vazbě nemluvě.

holky moje


Tož tak. Ale zase na druhou stranu, pro onu velkou menšinu, která tuhle sociální síť FBI/NSA ignoruje, bych mohl přidat alespoň obrázek, nebo dva, maximálně tři a třebas i ultrastručný přehled nejnovějších událostí u nás doma.

1) Jarušce táhne na jedenáctý měsíc, už je hrozně veliká (73 cm, 8,13 kg), má šest zubů, sedí, chodí po čtyřech a nezdržitelně se natahuje, vytahuje a chce stát, což jí ještě moc nejde. Kromě toho nespí, resp. hrozně nerada usíná, před devátou nikdy, obvykle půl desátá, deset, což nám nečiní život lehkým, ale nestěžuju si. Rovněž jsme ji (velmi nezodpovědně) navykli na spaní s námi v posteli, resp. jinak tu noc prostě nepřečkáme v klidu, než takhle. No ale po té, co jsem se naučil spát z větší části na nočním stolku (a pouze nohy mám na posteli), se to jakž takž dá vydržet.
Vyjmenovávat všechny aktivity, které s malou podnikáme (hlavně teda mamka) by bylo hrozně zdlouhavé, takže jen to hlavní: znakování, cvičení, plavání ve slané (rádobymořské) vodě. A samozřejmě - táta rozvíjí smysl pro humor. Naše Jája je náš poklad a smysl života, jakkoliv klišovitě to může znít.

Na těhle očích ještě ztroskotá spousta různých předsevzetí a vůbec spousta lidí (mužského pohlaví, předpokládám)


Z výletu na Svatošky, kde vznikl nový Dětský ráj (vřele doporučuji)

plavčo (když jsme jednou byli všichni)

2) Absolvovali jsme dvě významné mariášové akce - Výjezdní zasedání - celovíkendové, plné dramatických událostí a fantastických her, které jsem celkově s převahou vyhrál a druhý ročník tzv. Puppůsobení (čti působení v Puppu), kde jsem rovněž s převahou vyhrál. Obojí si zaslouží vlastní report, ale nevím, jestli se k němu dostanu, spíš nikoliv, protože vzpomínky rychle blednou.

Foto z Výjezdního zasedání (už v prakticky posledním lokále v Horní Blatné - schválně, kdo pozná, koho máme na našich "dresech"?

Z druhého Puppůsobení


Pan Pohoda samozřejmě nesměl chybět! Ovšem chyběl někdo jný - sám organizátor celé akce, pan krajský rada PK, jeho chyba.


3) V práci mám nějakou krizi - o tom se rozepisovat nebudu, ale štve mě to.

4) Chystáme se na první velkou dovolenou s Jájou - do Vysokých Tater, v půlce srpna. Tak nám držte palce abychom to i po návratu mohli spojovat s pojmem "dovolená na zotavenou" :-)

5) Rekonstrukce bytu asi nebude nikdy hotová, nicméně dílčí úspěchy jsou zaznamenány - vestavěné skříně zejména. Konečně se nám už v centrálních částech bytu neválí žádné krabice s věcmi. Na druhou stranu - teď se nám tu válí takových věcí...

Jen velmi malá a nenázorná ukázka toho, jak to po bytě teď vypadá. Dokud člověk nemusí chodit po tmě "minovým polem hraček" je vše v pořádku, avšak nečekané našlápnutí na nesprávnou kostičku bosou nohou umožní detailně prozkoumat všechna nerová spojení a přenašeče bolesti v míře maximální

6) V pátek začíná Festival, jsem zvědavý, kolik filmů letos stihnu, budeme se muset nějak střídat v hlídání píďoly, přizvali jsme si na pomoc tchýni (ano zcela dobrovolně), tak si říkám, že aspoň deset kousků za fesťák stihnout musím, kdyby nic jiného, půnoční filmy to jistí. Spánek je přežitek.

Díky všem, kdož mi přes nulovou aktivitu zachováváte přízeň a.... konec hlášení.

P.S. Pro miminkovské masochisty uvádím odkaz na všechny fotky Jáji, za poslední 4 měsíce (fakt pozor, je jich nekonečně):

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sargo sargo | 17. července 2013 v 8:35 | Reagovat

My, co FB nemáme, oceňujeme tvou snahu! :-D
Jaruška je opravdu sluníčko čumáček pěknej :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama