dovolená 2014 - díl čtvrtý - ZOO Lešná

3. září 2014 v 22:52 | JR |  Fotoreportáže
Přesun z Moravy jižní, na Moravu střední (která asi oficiálně neexistuje, ale jak jinak popsat kde leží Vsetín?) proběhl opět za deště a v podstatě bez zajímavých příhod. Snad jen, bych soudruhům z VW koncernu hrozně rád hodil tu integrovanou navigaci na hlavu! Nebýt stařičkého autoatlasu, jeli bychom to ještě dvakrát tak dlouho.


Ještě odpoledne ten den jsme už doma ve Vsetíně uspořádali druhou Jarušky oslavu druhých narozenin (pozor, na 28.9. je naplánovaná ještě jedna, už poslední - třetí oslava druhých narozenin, aby se to nepletlo).Babi upekla dort, Jája ho sfoukla, naporcovala a řádně i ochutnala, vše v naprostém pořádku, jen tam prý bylo málo rumu (říkala teda babi, ne Jája).


Druhý den jsme pak vyrazili do ZOO v Lešné, vlastně skoro přesně po roce, protože ve stejnou dobu jsme tam byli i loni, před cestou do Tater (kde ty loňské sněhy jsou). Už sem nebudu dávat všechny ty obrázky opic a žiraf, ostatně už jsem je letos ani moc nefotil, mám dojem, že budeme teď v zoologických zahradách častými návštěvníky.


Legrační bylo, když jsem se Jáji ptal, na co se v ZOO nejvíc těší tak mí říkala něco jako na hov..na - Uh? Podivil jsem se a zeptal se ještě jednou - Jájo jaké zvířátko je nejlepší? - Hon! A pak mi teprve došlo, že jde o docela nevinného slona!zmožena prohlídkou konečně usnula

Každopádně to tak má doteď - když se jí zeptám, co viděla v ZOO, tak vždycky řekne že hov..na ("h" je neznělé) :-)
Z počátku jsme měli docela slušné počasí, teplo na triko, ale mraky se honily a nakonec jsme solidně zmokli a museli návštěvu uspíšit.


Nevadí, jsem si jistý, že příští rok tam pojedeme znovu.

P.S. je jedno kolik je v ZOO zvířátek, důležité jsou hlavně klouzačky!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama